درباره ما

 

گروه آبنیل شیمی با توجه به 30 سال تجربه یکی از بزرگترین تولید کنندگان رزین های امولسیونی (رزین های پایه آب) در ایران است. افتخار ما اینکه در طی این سالها با ارائه محصولات متنوع  توانستیم حضور مؤثر خود را در صنعت رزین ایران تداوم ببخشیم. تولیدات آبنیل شیمی شامل: هموپلیمرهای وینیل استات، کوپلیمرهای وینیل اکریلیک، کوپلیمرهای استایرن اکریلیک، کوپلیمرهای اکریلیک خالص و انواع چسبهای صنعتی پایه آب است.

دامنه وسیع محصولات شرکت آبنیل شیمی به نحوی است که کاربری آنها را برای مصارف گوناگون امکان پذیر ساخته است. محصولات این شرکت عمدتا به عنوان مواد اولیه در صنایع نساجی مانند: آهار و تکمیل فرش ماشینی، موکت و پرده عمودی، چاپ پارچه، صنایع رنگ و شیمی ساختمان، چسب چوب، بسته بندی، چسب سازی، کاغذ سازی، صحافی، صنایع تولیدات الیاف نبافته و همچنین کارگاه های هنرهای گرافیکی بکار گرفته می شوند.  

از ابتدای امر سرویس دهی خوب و ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان از اهداف مهم آبنیل شیمی بوده است و همین امر باعث احداث یک آزمایشگاه مجهز و به روز در محل کارخانه شد. در این واحد تحقیق و توسعه تمامی محصولات کنترل کیفی می شوند و آزمایش های مختلفی از قبیل ارزیابی کیفیتی مواد اولیه، نمونه گیری از محصول در حین تولید و انجام آزمایشات مربوطه (IPQC)، گرانروی محصول، حداقل دمای تشکیل فیلم، اندازه ذرات، درصد مواد جامد، درصد منومر آزاد، دمای انتقال شیشه ای (TG) و غیره توسط متخصصین زبده برای دستیابی به بهترین محصول انجام می گیرد.

از اینکه متعهد به بهترین سرویس دهی به مشتریانمان هستیم به خود بالیده و همواره در تلاشیم به تمامی تعهداتمان جامه عمل بپوشانیم. کیفیت اتفاقی نیست و تمامی عناصر یک سازمان بایستی بصورت یکپارچه به حرکت در آمده تا ضامن تحقق کیفیت باشند؛ بخاطر همین محصولات تولیدی این شرکت با تمامی استانداردهای صنعت رزین در ایران و دنیا انطباق کامل دارد و نه تنها به عنوان مرغوبترین کالا از نوع خود در ایران شناخته شده  بلکه راه خود را به سمت بازارهای بین المللی نیز هموار کرده است.

کلیپ معرفی آبنیل شیمی